Informační zdroj o lidské sexualitě

Bezpečný sex, antikoncepce, pohlavní nemoci


Erotické pomůcky pro muže

I muži si mohou zakoupit pro zpestření intimního života erotické pomůcky, které využijí v době, kdy jsou bez partnerky, nebo při sexu s partnerkou.

Erekční kroužek

Slouží ke zvýšenému plnění topořivých tělísek a ke zlepšení erekce tak, že vytváří umělou zábranu odtoku žilní krve. Dělí se na pružné a stahovací. Některé erekční kroužky jsou doplněny o stimulační výčnělky a výstupky či vibrace. K dostání jsou i gumové kroužky s nastavením nebo tzv. škrticí oko, které dráždí partnerku.

Masturbátor

Vyrábí se ve tvaru vajíček nebo vagíny. Vnitřní povrch je opatřen vlnkami, kroužky nebo různými výstupky.

Silikonová panna

Nafukovací panna je vyráběna z odolného a pružného materiálu, proto vydrží i hrubší zacházení. Ňadra bývají vyplněna rosolovitým silikonem, který je příjemný na omak. Muž může penis zasunout do jejích úst, vagíny nebo análního otvoru.

Vakuová pumpa

Používá se zejména tehdy, pokud muž trpí poruchou erekce. Skládá se z odsávajícího zařízení a válce s principem podtlaku. Podtlakový válec se nasadí na penis až ke kořenu. Při tom je nutné použít lubrikační gel. Někteří výrobci uvádějí, že pomocí pumpy muž může zvětšit svůj penis, ovšem lékaři jsou proti takovému prodlužování.

Anální dráždidlo

Vybírat můžete ze speciálně vytvarovaných kolíků nebo návleků na prst.

Vibrátory

Slouží k sexuálnímu potěšení i k masáži prostaty. Muž tak dosáhne silnějších a delších orgasmů.

Dále čtěte:  Erotické prádlo pro muže
Napište nám komentář


Praha Eskort

Check out the most beautiful czech girls and fashion models.↑ Nahoru