Informační zdroj o lidské sexualitě

Bezpečný sex, antikoncepce, pohlavní nemoci


Metody zvětšení penisu

Řada mužů má komplexy z velikosti svého penisu, což se může odrazit na sebevědomí a v různých aspektech života. Existuje několik metod, jak muž může ovlivnit velikost svého penisu.

Chirurgická operace

Penis lze chirurgicky zvětšit dvěma způsoby: Prvním se mezi topořivá tělíska a žalud implantuje silikonová protéza nebo část žeberní chrupavky a druhým dochází k naříznutí vazu upínajícího penis ke stydké kosti. Objem penisu je možné změnit tukovými injekcemi.

Prášky

Některé léky mohou být skutečně účinné. Je zapotřebí zakoupit certifikovaný a kvalitní produkt. Výhodou léků jsou i jejich další pozitivní účinky, jako je delší erekce nebo zvětšení libida.

Natahovače penisu

Tato nejstarší metoda zajišťuje bezpečné zvětšení penisu bez zranění. Pro účinek je nutné používat natahovače penisu denně po dobu několika měsíců.

Vakuová pumpa

Do vakuových pump muž zasune penis, na nějž následně působí podtlak. Tím dochází ke zvětšení délky a objemu penisu. Zde je zapotřebí zdůraznit, že účinky pump nejsou trvalé a zvětšený úd vydrží na dobu několika hodin. Pozor při delším používání, může dojít k poškození až zranění.

Cviky

V sedmdesátých letech minulého století vymyslel britský lékař Brian Richard cviky na zvětšení penisu. Jsou opravdu účinné, ovšem časově náročné. Pro efekt je nutné provádět je pravidelně po dobu několika měsíců až let, a to denně asi 1 hodinu.

  • Penis se nahřeje pod teplou sprchou nebo teplým ručníkem.
  • Následuje prodloužení penisu. Muž chytne žalud a natáhne penis směrem před sebe. Musí vydržet 15 vteřin a opakovat pětkrát. Následně ho opět uchytí a natahuje na pravou stranu po dobu 15 vteřin a poté na levou stranu po stejnou dobu.
  • Pro zvětšení objemu muž zahřeje penis a přivede ho k erekci. Uchopí ho ukazovákem a palcem u kořene a popojíždí k žaludu. Takto postupuje alespoň 15 minut. Poté následuje další cvik pro zvětšení objemu:
  • Při částečné či úplné erekci muž chytí rukou penis na stejném místě jako u předchozího cviku a drží ji na místě. Tím se ustálí tok krve a erekce vydrží. Druhou rukou uchopí penis hned nad první rukou a posouvá zvolna k žaludu. Cvik několikrát zopakuje.
  • Pro lepší erekce a ejakulace muž zastavuje proud moče během močení. Pokud ovládne tuto metodu, bude mít ejakulaci pod kontrolou.
Napište nám komentář


Praha Eskort

Check out the most beautiful czech girls and fashion models.↑ Nahoru