Informační zdroj o lidské sexualitě

Bezpečný sex, antikoncepce, pohlavní nemoci


Předčasná ejakulace

Připravujete se na vášnivý sex, ale po dvaceti sekundách je vše u konce. Ano jistě to všichni známe, jedná se o předčasnou ejakulaci.

Předčasná ejakulace se vyznačuje výronem semene před nebo bezprostředně po proniknutí pyje do pochvy. Jistě se s ní za život každý muž setkal a tato porucha patří mezi nejčastější sexuální problémy mužů.

Tato sexuální dysfunkce se vyskytuje především u mladých mužů, kteří začínají se sexuálním životem. Ovšem postupem času se tato porucha stabilizuje a s pravidelnějším pohlavním životem vymizí úplně. Příčinou této poruchy je např. nízká frekvence pohlavních styků, strach ze soulože, stres, krátká uzdička na penisu atd.

Léčba předčasné ejakulace je ze všech výše uvedených poruch nejjednodušší. Někdy se to daří zvládnout bez pomoci lékaře. Většinou jsou totiž příčiny psychického rázu a pokud máte chápající partnerku, pak jistě zvládnete tuto dysfunkci postupem času odbourat.

Důležité je dodávat si sebevědomí a vytvořit si pohodu při pohlavním styku. Vyzkoušejte také různé druhy stimulace nebo změnu sexuální polohy. Vyzkoušet také můžete různé znecitlivující gely nebo tabletky. Vůbec mezi nejjednodušší způsob, jak natrénovat oddálení ejakulace je pomocí masturbace.

Dále čtěte:  Retrográdní ejakulace
Napište nám komentář


Praha Eskort

Check out the most beautiful czech girls and fashion models.↑ Nahoru